Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Znakowanie produktów i lokalizacji zgodnie ze standardami GS1

Wkrótce On-line 690 zł netto*

* cena dla uczestników systemu GS1.

Standardowa cena: 890 zł netto

O szkoleniu

Szkolenie podstawowe, wprowadzające w tematykę kodów kreskowych i wymagań rynku. Obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad ich wdrożenia w firmie. Szkolenie obejmuje również korzystanie z platformy MojeGS1.

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób:

  odpowiedzialnych w firmach za wdrażanie nowych produktów, pracowników działu logistyki i magazynowania zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat oznaczania produktów kodami kreskowymi zgodnie z normami ISO i Specyfikacji Ogólnych GS1

Program szkolenia

 1. GS1 na świecie i w Polsce (informacje wprowadzające)
 2. Standardy Systemu GS1 (GTIN, GLN, SSCC)
 3. Identyfikacja jednostek handlowych detalicznych
 4. Identyfikacja opakowań zbiorczych
 5. Dobór odpowiedniej symboliki
 6. Platforma Moje GS1 prowadzenie Patrycja Urbanowicz
 7. Zasady zarządzania numerami GTIN
 8. Jak unikać błędów w kodowaniu
 9. Panel dyskusyjny

Prowadząca

Magdalena Fertsch-Ślęk

Starsza Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1.

W 2008 roku rozpoczęła swoją przygodę ze standardami. Aktualnie zajmuje się wspieraniem firm we wdrażaniu i wykorzystywaniu standardów oraz prowadzi webinary/szkolenia z zakresu stosowania standardów GS1, technologii AIDC (gromadzenia i identyfikacji danych) oraz prawidłowego znakowania produktów, doboru symbolik i sposobu numeracji.

Prowadząca

Patrycja Urbanowicz

Starsza specjalistka w GS1 Polska

Od lat zajmuje się Data Quality oraz wsparciem i obsługą Uczestników. Współtwórczyni platformy MojeGS1. Na co dzień wspiera wiedzą i doświadczeniem największych graczy rynkowych w zakresie jakości danych produktowych. Liderka pierwszego w Polsce projektu Globalnej Synchronizacji Danych (GDSN), którego celem było zastąpienie kart produktowych elektroniczną wymianą danych opartą na globalnych standardach GS1.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Trener prowadzi zajęcia za pośrednictwem wideokonferencji, a materiały dydaktyczne udostępnia za pomocą czatu.

Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo uczestnik otrzymuje mailowo zaproszenie z linkiem do szkolenia. W sprawie proform i faktur oraz pytań dotyczących płatności za szkolenia prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Opiekun szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.