Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Paperless w łańcuchach dostaw

10:00 - 14:00 On-line 690 zł netto*

* cena dla Uczestników Systemu GS1.

Standardowa cena: 890 zł netto

O szkoleniu

Chcesz się dowiedzieć, jak działa logistyka bez papieru? Potrzebujesz przekonać się, czy Twoja firma jest gotowa na cyfrowe dokumenty przewozowe? To szkolenie jest dla Ciebie!

„Paperless w łańcuchach dostaw” to unikatowy na rynku polskim program, łączy wiedzę dotyczącą komunikatów EDI oraz standardu GS1 Order to Cash (O2C).

Szkolenie przygotowuje do wdrożenia modelu Paperless – zarówno w modelu spedycyjno-transportowym, jak i w logistyce kontraktowej. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak efektywnie wykorzystać etykietę logistyczna i elektroniczne komunikaty, na co trzeba zwrócić uwagę przy wdrożeniu oraz poznają korzyści z wdrożenia tego rozwiązania.

Program składa się z części teoretycznej oraz praktycznych warsztatów, utrwalających wiedzę merytoryczną.

Czas szkolenia: 4h

Dlaczego warto?

Nasze szkolenia są doskonale oceniane przez uczestników. W styczniu 2023 roku osiągnęliśmy wskaźnik NPS 91%!

Dowiesz się:

 • jak wyeliminować w procesie przyjęcia dostawy papierowe dokumenty przewozowe (list przewozowy, WZ etc.)
 • jak identyfikować i usuwać problemy technologiczne, które utrudniają wdrożenie elektronicznej wymiany danych w organizacji
 • jak planować i tworzyć komunikaty EDI

Dla kogo

  Program opracowaliśmy z myślą o sieciach handlowych i dużych sklepach, które chcą usprawnić swój łańcuch dostaw. W szczególności polecamy je pracownikom działów logistyki i magazynowania, ale także innym osobom odpowiedzialnym za sprawne wydanie i przyjęcie dostawy w sieciach detalicznych oraz firmach dostawczych.

Agenda

 1. Logistyka bez papieru: jak to działa?
 2. Model Paperless i standardy GS1, które go wspierają
 3. Warsztaty praktyczne: Jakie są bariery wdrożenia modelu Paperless w mojej firmie? (20 min)
 4. Komunikaty EDI w modelu Paperless
 5. Czego potrzebujesz, by przygotować się do wdrożenia Paperless?
 6. Warsztaty praktyczne: Stwórzmy razem najważniejsze elementy EDI (20 min)

Zapisz się

Prowadzący

Dariusz Jadczak

Menedżer ds. Retail GS1 Polska.

Od ponad 20 lat związany z branżą FMCG. Z sukcesami wdrażał i zarządzał procesami zakupowymi we wszystkich kategoriach produktowych zarówno na rynku dystrybucyjnym jak i detalicznym. Z ramienia GS1 Polska odpowiedzialny za współpracę z sieciami handlowymi wspierając wdrażania efektywnych rozwiązań usprawniających procesy w całym łańcuchu dostaw w obszarze retail.

Prowadząca

Agata Horzela

Menedżer ds. standardów GS1 w TSL.

Konsultantka w GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Jest ekspertką z zakresu prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Trener prowadzi zajęcia za pośrednictwem wideokonferencji, a materiały dydaktyczne udostępnia za pomocą czatu.

Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo uczestnik otrzymuje mailowo zaproszenie z linkiem do szkolenia. W sprawie proform i faktur oraz pytań dotyczących płatności za szkolenia prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Opiekun szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Zapisz się na szkolenie

* Jeżeli jesteś Uczestnikiem Systemu GS1, to kwota netto za osobę za szkolenie wynosi 690 ZŁOsiągnięto maksymalną ilość uczestników
Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.