Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Paperless w łańcuchach dostaw

Wkrótce On-line 690 zł netto*

* cena dla Uczestników Systemu GS1.

Standardowa cena: 890 zł netto

O szkoleniu

Chcesz się dowiedzieć, jak działa logistyka bez papieru? Zastanawiasz się czy Twoja firma jest gotowa na wyeliminowanie dokumentów papierowych towarzyszących dostawie na rzecz ich cyfrowych wersji? To szkolenie jest dla Ciebie!

„Paperless w łańcuchach dostaw” to unikatowy na rynku polskim program, opracowany na bazie zebranych podczas pilotażowych wdrożeń doświadczeń, który łączy wiedzę dotyczącą automatyzacji procesów wydania i przyjęcia towaru z usprawnieniem procesów spedycyjno-transportowych.

Szkolenie przygotowuje do wdrożenia modelu Paperless – zarówno w scenariuszu logistyki spedycyjno-transportowej, jak i w logistyce kontraktowej. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak efektywnie wykorzystać etykietę logistyczną GS1 i elektroniczne komunikaty, na co trzeba zwrócić uwagę przy wdrożeniu oraz poznają korzyści z wdrożenia tego rozwiązania.

Program składa się z części teoretycznej oraz praktycznych warsztatów, utrwalających wiedzę merytoryczną.

Czas szkolenia: 4h

Dlaczego warto?

Nasze szkolenia są doskonale oceniane przez uczestników. W styczniu 2023 roku osiągnęliśmy wskaźnik NPS 91%!

Dowiesz się:

 • jak wyeliminować w procesach wydania i przyjęcia dostawy papierowe dokumenty handlowe i transportowe (list przewozowy, WZ, PZ, kwit paletowy, zamówienie i faktura)
 • jakie standardy i rozwiązania GS1 zostały wykorzystane w modelu Paperless i dlaczego są one takie ważne
 • na co zwrócić szczególną uwagę planując i wdrażając model Paperless – dobra praktyki
 • jak planować i tworzyć komunikaty EDI

Dla kogo

  Program opracowaliśmy z myślą o producentach (dostawcach), sieciach handlowych i operatorach logistycznych, którzy chcą usprawnić swoje procesy w łańcuchu dostaw. W szczególności polecamy je pracownikom działów logistyki i magazynowania, ale także innym osobom wspierającym procesy w łańcuchach dostaw reprezentujących dział IT, dział zakupów czy dział odpowiedzialny za Master Data.

Agenda

 1. Czym jest i jak działa logistyka bez papieru?
 2. Model Paperless i standardy GS1, które go wspierają
 3. Warsztaty praktyczne: Jakie są bariery wdrożenia modelu Paperless w mojej firmie?
 4. Komunikaty EDI w modelu Paperless
 5. Czego potrzebujesz, by przygotować się do wdrożenia Paperless? – dobre praktyki
 6. Warsztaty praktyczne: Stwórzmy razem najważniejsze elementy EDI

Prowadzący

Dariusz Jadczak

Menedżer ds. Retail GS1 Polska.

Od ponad 20 lat związany z branżą FMCG. Z sukcesami wdrażał i zarządzał procesami zakupowymi we wszystkich kategoriach produktowych zarówno na rynku dystrybucyjnym jak i detalicznym. Z ramienia GS1 Polska odpowiedzialny za współpracę z sieciami handlowymi wspierając wdrażania efektywnych rozwiązań usprawniających procesy w całym łańcuchu dostaw w obszarze retail.

Prowadząca

Agata Horzela

Menedżer ds. standardów GS1 w TSL.

Konsultantka w GS1 Polska. Zajmuje się doradztwem w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Jest ekspertką z zakresu prawidłowej identyfikacji jednostek handlowych oraz pracuje nad możliwościami wdrożeń standardów systemu GS1 w branży transportu i logistyki.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Trener prowadzi zajęcia za pośrednictwem wideokonferencji, a materiały dydaktyczne udostępnia za pomocą czatu.

Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo uczestnik otrzymuje mailowo zaproszenie z linkiem do szkolenia. W sprawie proform i faktur oraz pytań dotyczących płatności za szkolenia prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Opiekun szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.