Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Szybko. Łatwo. Interaktywnie.

W przeciwieństwie do broszur, ulotek, czy prezentacji Power Point, aplikacje GS1 Discovery pomagają użytkownikom w nawiązaniu współpracy z GS1 w nowy, nowoczesny sposób.

Aplikacje GS1 Discovery są łatwymi w użyciu narzędziami, które pokazują standardy GS1 „w akcji” w całym łańcuchu dostaw. Przedstawiają interoperacyjność, którą zapewniają procesy biznesowe oparte na standardach. W ten sposób wszyscy możemy mówić „językiem biznesu” w zabawny i wciągający sposób.

Czy jest lepszy sposób, aby opowiedzieć historię widoczności łańcucha dostaw niż śledzenie podróży wybranych produktów, gdy przechodzą one od źródła do konsumenta? Aplikacje Discovery App są łatwymi do zrozumienia internetowymi aplikacjami, które pozwalają użytkownikom tworzyć i eksplorować historie, które pokazują, w jaki sposób standardy GS1 przynoszą korzyści biznesowi.

Aplikacje GS1 Discovery App są dostępe w dowolnym miejscu i czasie na wszystkich komputerach i tabletach.

Odkryj GS1 w branży odzieżowej

Odkryj GS1 w branży spożywczej

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.