Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jarosław Gulowaty

Przewodniczący Rady GS1 Polska
Dyrektor Logistyki Kontraktowej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dyplom magistra ekonomii uzyskał w 1992. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Kuehne & Nagel, w której był odpowiedzialny za organizację i rozwój spedycji międzynarodowej. Od 1996 związany z firmą Philips (Lighting Electronics), gdzie piastując stanowiska menedżerskie był odpowiedzialny za procesy zaopatrzenia, planowania produkcji, negocjacje oraz rozwój bazy dostawców komponentów elektronicznych. Na stanowisku Black Belt prowadził projekty optymalizacyjne o zasięgu międzynarodowym, przede wszystkim w obszarze łańcucha dostaw i obsługi Klienta. Od 2006 odpowiedzialny za logistykę i obsługę Klienta w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Od 2008 na stanowisku Dyrektora Logistyki Kontraktowej we Fresh Logistics Polska (Grupa Raben), spółki świadczącej kompleksowe usługi transportu i magazynowania produktów świeżych wymagających temperatury kontrolowanej. Oprócz zarządzania obszarem logistyki kontraktowej pełnił także obowiązki Pełnomocnika Zarządu ds. Systemów ISO / OHSAS. Przygotowywał oraz wdrażał podstawy kultury bezpieczeństwa (SHE), zaangażowany był także w proces tworzenia i rozwoju kultury ciągłego doskonalenia.

W ramach umowy partnerskiej, zawartej w 2015, rozwijał współpracę z Instytutem Logistyki i Magazynowania (obecnie: Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny) oraz organizacją GS1, skupiając się na obszarach związanych ze standaryzacją procesów.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.