Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Grzegorz Cupta

Distribution Director Logistics

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Rozpoczął przygodę z logistyką w 1992 roku, w Levi Strauss Poland, gdzie tworzył logistykę zaopatrzenia i produkcji oraz dystrybucję wyrobów gotowych. Zdobywał także doświadczenie w produkcji i dystrybucji w branży budowlanej oraz branży automotive, na stanowiskach menadżerskich.

Od niemal 20 lat związany z Geberit, gdzie odpowiada za logistykę zaopatrzeniową i dystrybucję wyrobów gotowych w regionie „Trójmorza”. Odpowiadał za wiele projektów logistycznych m.in. wdrożenie WMS, projekty budowy, opracowania i wdrożenia standardów funkcjonalnych centrów dystrybucji w Polsce i na Ukrainie.

W ramach współpracy z ILiM (obecnie Poznański Instytut Technologiczny – Łukasiewicz (PIT-Ł)) oraz GS1 wdrażał standardy automatycznej identyfikacji oraz etykiety logistycznej. Zaangażowany w międzynarodowe projekty rozwoju dystrybucji na poziomie europejskim.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.