Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

dr Magdalena Szczupak-Woźniczka

Prokurent

Absolwentka Akademii Ekonomicznej i Rolniczej w Poznaniu. Pracę doktorską o tematyce ekonomicznej z zakresu towaroznawstwa obroniła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu „Rola i miejsce etykietowania w obrocie mięsem”. Zasiada w Konwencie Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Od 2012 roku pełni rolę Prokurenta Zakładów Mięsnych VIANDO Sp. z o.o., Sp. k. Z firmą współpracowała od 1995 roku jako koordynator sprzedaży detalicznej. Kierowana przez nią spółka jest biznesem rodzinnym z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. W Viando wdrożyła strategię maksymalnego wykorzystania potencjału regionalnego, a kujawsko-pomorski charakter znajduje coraz szersze odbicie w ofercie produktowej firmy.

W ramach działalności społecznej i naukowej wspiera ciekawe inicjatywy regionalne oraz projekty charytatywne. Z dużą atencją traktuje akcje, w których wartość społeczna lub edukacyjna łączy się ze zdrowotną, m.in.: promujących wysoką jakość mięsa w systemie QAFP (Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności), GTS (Gwarantowanej Tradycyjnej Specjalności), Poznaj Dobrą Żywność, czy akcji edukacyjnych (Kupując produkt Viando, wspierasz edukację swoich dzieci), co potwierdza konsekwentną realizację strategii produktów regionalnych. Kilkakrotnie wyróżniana i nagradzana w plebiscycie Gazety Pomorskiej Menedżer Roku.

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.