Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

Smartstock Sp. z o.o.

Smartstock Sp. z o.o.

O dostawcy

Bez względu na to, czy sprzedajesz setki, czy setki tysięcy SKU, Twoim celem jest ograniczenie nadmiernych zapasów i braków w magazynie, im szybciej tym lepiej. I to jest esencją tego, czym się zajmujemy.

DATURE to łatwa w użyciu i szybka w uruchomieniu aplikacja chmurowa. Wykorzystuje uczenie maszynowe i sztuczna inteligencję do generowania prognoz sprzedaży i optymalnych rekomendacji zakupów.
Rozwiązanie łatwo integruje się z systemem ERP, WMS, CRM, etc.

W jaki sposób DATURE zarabia dla Ciebie?
W obecnym otoczeniu biznesowym wszystko szybko się zmienia, a ilość danych lawinowo rośnie. Nasze zawansowane algorytmy analizy danych i wnioskowania dostępne w Dature pozwalają natychmiastowo reagować na zmiany. Aplikacja wybiera najlepszy model prognozy popytu dla każdego z Twoich SKU za każdym razem kiedy pojawią się nowe dane sprzedażowe. Nasze modele optymalizacji zapasów zapewniają, że wymagana przez Ciebie dostępność towarów jest osiągana przy najniższych możliwych poziomach stanów magazynowych. Zmniejsza to ryzyko overstocku i out-of-stocku, co przekłada się na większe zyski.

W jaki sposób DATURE oszczędza Twoje pieniądze?
Typowe rozwiązania planistyczne wymagają dużo czasu na skonfigurowanie parametrów i uruchomienie scenariuszy w celu znalezienia satysfakcjonujących wyników. Zaawansowane algorytmy analizy danych dostępne w DATURE realizują to automatycznie. Dzięki temu Twoi planiści zyskują czas, który pozwala im się skupić na wyjątkach, zaraportowanych przez nasze rozwiązanie z wyprzedzeniem. W ten sposób oszczędzasz czas swoich ludzi, a także dodatkowe koszty związane z reaktywnym rozwiązywaniem problemów.

Prostota i szybkość.
Nie musisz tracić miesięcy na wdrożenie, aby zacząć korzystać z zaawansowanego rozwiązania do prognozowania popytu i optymalizacji zapasów. W rzeczywistości możesz zacząć korzystać z niego od zaraz.

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Maciej Kowalik

Numer telefonu do firmy
+48 781 081 895

Adres e-mail
mkowalik@smartstock.cloud

Adres WWW
https://smartstock.cloud/

Zeskanuj wizytówkę

QR

Wskazówki dojazdu

Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych