Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny

O dostawcy

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny to multidyscyplinarna jednostka naukowo-badawcza o międzynarodowej skali działania. Instytut kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju na potrzeby podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw, zwłaszcza małych i średnich, poprzez wdrażanie zaawansowanych, innowacyjnych i efektywnych technologii.

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny prowadzi prace badawczo-rozwojowe oraz realizuje projekty w takich obszarach, jak technologia drewna, pozahutnicza obróbka plastyczna, pojazdy szynowe, technologie rolnicza
i spożywcza, logistyka oraz technologie informacyjne.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny powstał 1 stycznia 2022 r. w wyniku połączenia 5 poznańskich instytutów. Instytut prowadzi obecnie szeroki zakres prac badawczo-rozwojowych w ramach 6 centrów badawczych.

Centrum Logistyki i Nowoczesnych Technologii
Centrum Obróbki Plastycznej
Centrum Pojazdów Szynowych
Centrum Technologii Drewna
Centrum Technologii Rolniczej i Spożywczej
Centrum Transformacji Cyfrowych

W Instytucie powstają nowe interdyscyplinarne kierunki badawcze, co ułatwia m.in. pozyskiwanie międzynarodowych grantów i zagranicznych partnerów biznesowych do projektów o wysokim stopniu innowacyjności.

Program EtLog – jest prostym i intuicyjnym w obsłudze narzędziem do generowania i wydruku etykiet zgodnych ze standardami GS1. O zawartości etykiety w 100% decyduje szablon, w którym zawarta jest szczegółowa informacja o tym, gdzie i co ma się znaleźć na etykiecie. Szablon jest tworzony tylko w ILiM, co daje gwarancję poprawności etykiety.

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Wiesław Stachowiak

Numer telefonu do firmy
+48 660 45 40 35

Adres e-mail
wieslaw.stachowiak@pit.lukasiewicz.gov.pl

Adres WWW
https://pit.lukasiewicz.gov.pl/

Zeskanuj wizytówkę lub kliknij, aby ją pobrać

QR

Wskazówki dojazdu

Estkowskiego 6, Poznań

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych