Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

Promark SA

Promark SA

O dostawcy

Promark SA to ekspert w znakowaniu żywności. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie na rynku i współpraca z wiodącymi producentami produktów do znakowania. Naszym Klientom dostarczamy oparte na najnowszych technologiach rozwiązania które optymalizują procesy produkcyjne. Nasze produkty, innowacyjne i unikalne w skali świata, a także ogromna wiedza i doświadczenie naszego zespołu, zapewniają skuteczną realizację indywidualnych potrzeb Klientów.

W procesie produkcji i sprzedaży produktów masz ważniejsze rzeczy do zmartwienia niż upewnianie się, że każdy nadruk jest prawidłowy.

Potrzebujesz dokładności i wydajności drukowania oraz kodowania, abyś mógł skupić się na wytwarzaniu produktów wysokiej jakości. Wdrażamy systemy zarządzania informacjami, które redukują straty wynikające z błędów kodowania i znakowania, zwiększają wydajność linii i chronią wartość marki poprzez zapewnienie prawidłowych nadruków. Uzyskujemy to poprzez uproszczenie projektowania złożonych nadruków i zarządzanie danymi, a także rozsyłanie ich w czasie rzeczywistym do pracujących drukarek, co zapewnia bezpieczeństwo i identyfikowalność drukowanych informacji.

Dostarczamy i oprogramowanie, i urządzenia, przez co użytkownik doświadcza zdecydowanie mniej problemów z integracją różnych maszyn i systemów.

Nasz zespół specjalistów ogranicza ryzyko wystąpienia błędów, a w przypadku potrzeby zapewnia faktyczne wsparcie.

Gwarantujemy wsparcie w dłuższym okresie. Nasze rozwiązania zostały wdrożone i działają w licznych zakładach produkcyjnych w Polsce. Stale rozwijamy się od ponad 30 lat. W naszej ofercie znajdują się nie tylko drukarki przemysłowe, systemy drukująco-etykietujące, czy oprogramowanie, ale także rozbudowane systemy wizyjne. Pozwalają one naszym Klientom wyeliminować wiele problemów występujących typowo przy liniach produkcyjnych: awaryjność urządzeń, błędy ludzkie czy niepotrzebne straty, zwiększając przy tym efektywność linii i redukując koszty operacyjne. Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań zapewniamy Klientom czytelność kodów, ich zgodność z wymogami prawnymi i obowiązującymi standardami, a także chronimy markę.

Informacje kontaktowe:

Numer telefonu do firmy
22 858 14 19

Adres e-mail
handlowy@promark.net.pl

Adres WWW
promark.net.pl

Zeskanuj wizytówkę

QR

Wskazówki dojazdu

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych