Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

HHK Group (Hit – Kody Kreskowe Sp.J.)

HHK Group (Hit – Kody Kreskowe Sp.J.)

O dostawcy

HKK Group – jedna firma, tyle możliwości!

Już od 30 lat wspieramy optymalizację procesów logistyki i produkcji.

Współpracujemy z Klientami z niemal każdej branży i o każdym zakresie wielkości organizacji. Potrzeby optymalizacyjne w tych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa są bardzo różnorodne. Aby im sprostać, przyjęliśmy koncepcję jak najszerszego, holistycznego profilu naszej działalności.

Na HKK Group (historycznie HIT – Kody Kreskowe) składają się działy: Systemów Informatycznych, Rozwoju Oprogramowania, Rozwiązań Sprzętowych Auto ID, Znakowania i Druku Cyfrowego, Rozwiązań Automatyki, Etykiet i Serwisu.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów logistycznych. Pracujemy nie tylko w magazynach. Wdrażamy projekty optymalizacyjne w POS-ach, dużych lotniskach, portach i zewnętrznych firmach składujących.

HKK Group jest jednym z głównych dostawców sprzętu Zebra, Honeywell, Datalogic, CAB, Toshiba i Cubiscan w Europie Wschodniej. Posiadamy świetnie wyposażoną drukarnię, która zdolna jest do produkcji najróżniejszych systemów identyfikacyjnych dla magazynów, logistyki i branży retail.

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Jędrzej Iglewski

Numer telefonu do firmy
Jędrzej Iglewski

Adres e-mail
j.iglewski@hit-kody.com.pl

Adres WWW
https://www.hkkgroup.pl

Zeskanuj wizytówkę lub kliknij, aby ją pobrać

QR

Wskazówki dojazdu

Wierzbowa 7, Suchy Las

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych