Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

Druk Serwis 24 Sp. z o.o.

Druk Serwis 24 Sp. z o.o.

O dostawcy

Druk Serwis 24 jest firmą działającą na polskim rynku od 2011 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń do znakowania produktów, ich integracją na liniach produkcyjnych oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem amerykańskich producentów urządzeń do znakowania, druku i kodowania produktów i opakowań oraz superszybkich urządzeń do druku wysokiej rozdzielczości. Nasze partnerskie firmy to Graph-Tech oraz Squid Ink Manufacturing.

W 2017 roku przekształciliśmy się w spółkę w celu rozszerzenia naszej działalności i zwiększenia możliwości świadczenia usług. Jednocześnie jesteśmy w pełni polską firmą, posiadającą 100% kapitału polskiego. Nasza strategia opiera się na dystrybucji profesjonalnych amerykańskich urządzeń do znakowania produktów firm Squid Ink Manufacturing oraz Graph-Tech.

Nasze rozwiązania do znakowania (w tym zgodnie ze standardem GS1)

  • Drukarki CIJ do znakowania pojedynczych produktów za pomocą kodów, serii, dat oraz kodów 1D i 2D
  • Drukarki piezoelektryczne mono do znakowania pojedynczych produktów i opakowań oraz zbiorczych opakowań za pomocą etykiet drukowanych z pominięciem aplikacji etykiety tj. druk bezpośrednio na powierzchni
  • Systemy drukujące w jakości poligraficznej, które są najszybsze na rynku w klasie urządzeń piezoelektrycznych. Systemy drukujące pozwalają na wysokowydajny nadruk z bardzo dużą prędkością, a jednocześnie serializację i personalizację produktu lub opakowania (każdy produkt, etykieta lub opakowanie z innym nadrukiem). Druk możliwy mono lub kolorowy CMYK
  • Systemy laserowe pozwalające na oznakowanie produktów bez generowania zbędnych zanieczyszczeń i bez użycia materiałów eksploatacyjnych

Co nas wyróżnia?

Nasi klienci korzystają z profesjonalnych usług serwisu drukarek ink-jet oraz zaopatrują się w materiały eksploatacyjne m.in. atramenty, tusze, rozpuszczalniki, zmywacze, rozcieńczalniki oraz etykiety klasyczne i RFID. Serwisujemy urządzenia naszej dystrybucji oraz konkurencyjnych firm co pozwala nam na utrzymanie wiedzy o całym rynku znakowania i druku na produkcji. Nasi klienci to bardzo wymagające przedsiębiorstwa produkcyjne, co-packingowe oraz logistyczne.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Wspieramy naszych klientów – dzięki temu posiadają najnowszą wiedzę o urządzenia oraz technologiach
  • Jesteśmy po to, żeby nasi klienci czuli się pewnie, bezpiecznie i nie przepłacali za urządzenia i usługi, co klasyfikuje ich jako bardzo konkurencyjne i szybko rozwijających się przedsiębiorstwa
  • Dzielimy się wiedzą – rocznie na kilkunastu konferencjach i seminariach branżowych
  • Działamy Polskiej Izby Opakowań – wspieramy całą branżę opakowalnictwa
  • Uczestniczymy w innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych

Prezentacja programowania i zadrukowywania tagów RFID

Prezentacja ekologicznego aplikowania etykiet produktowych i logistycznych

Prezentacja superszybkiego systemu drukującego dużej rozdzielczości

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Krzysztof Niczyporuk

Numer telefonu do firmy
48514128375

Adres e-mail
biuro@drukserwis24.com.pl

Adres WWW
www.drukserwis24.com.pl

Zeskanuj wizytówkę

QR

Oprogramowanie do zarządzania naprawami i serwisem w zakładach produkcyjnych FABRICO”

Programowanie i drukowanie na tagach RFID. Superszybkie systemy Graph-Tech

Systemy drukowanie dedykowane do linii produkcyjnych. Systemy najszybsze na rynku firmy Graph-Tech.

Systemy drukujące i znakujące: Graph-Tech, Squid Ink Manufacturing oraz DS24 Proton

Systemy druku dużej rozdzielczości oraz druku etykiet w kolorze, druku kodów GS1 do bezpośredniego montażu na liniach produkcyjnych. Nadruk bezpośrednio na produktach, etykietach oraz opakowaniach.

Wskazówki dojazdu

ul. Jana Pawła II nr 7, 05-077 Warszawa-Wesoła

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych