Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Raport jakości danych jest generowany raz w miesiącu, a zawarte w nim wskazówki pomogą ci zadbać o dobrą jakość Twoich danych produktowych na platformie MojeGS1. Aby pobrać Raport zaloguj się na MojeGS1 i przejdź do zakładki Rejestr numerów –> Rejestr produktów –> Raport jakości danych. Raport zostanie pobrany na Twój komputer w pliku PDF.

Co zawiera raport jakości danych?

W podsumowaniu znajdziesz informacje o ogólnej ocenie jakości Twojej bazy, liczbie produktów wymagających aktualizacji oraz liczbie produktów, dla których możesz poprawić jakość danych. Dla produktów nieaktualizowanych od 01-01-2022 rekomendujemy aktualizację danych. Instrukcja aktualizacji jest dostępna na stronie.

Sekcja prezentuje jak podnieść jakość danych dla produktów wprowadzonych na MojeGS1. Kliknięcie w liczbę produktów przy każdym komunikacie spowoduje wyfiltrowanie listy produktów o określonym problemie z jakością bezpośrednio na platformie MojeGS1. Aby pobrać listę do aktualizacji wybierz klawisz Eksportuj.

W sekcji znajdziesz statystyki dla każdej puli numeracyjnej. Kliknięcie w liczbę produktów przy każdym komunikacie spowoduje wyfiltrowanie listy produktów o określonym statusie bezpośrednio na platformie MojeGS1. Aby pobrać listę do aktualizacji wybierz klawisz Eksportuj.

Sekcja pokazuje jakie marki, podmarki i segmenty GPC zostały przypisane do produktów. Kliknięcie w liczbę produktów przy każdym komunikacie spowoduje wyfiltrowanie listy produktów o określonej marce, podmarce lub GPC bezpośrednio na platformie MojeGS1. Aby pobrać listę do aktualizacji wybierz klawisz Eksportuj.

Średnia ocena jakości danych zgromadzonych przez Uczestnika w Rejestrze Produktów MojeGS1 w skali 1 –10 wskazuje na ogólną ocenę Twojej bazy. Oceny są obliczane w stosunku do poprzedniego miesiąca:

1-2 popracuj nad jakością danych

3-6 stać cię na więcej – sprawdź jakość danych

7-8 dobrze – Twoje dane produktowe są poprawne

9-10 wspaniale, tak trzymaj!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Małgorzata Wojdecka

Rejestr produktów MojeGS1, GTIN

Michalina Mydlarz

Rejestr produktów MojeGS1, GTIN

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.