Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Globalne Modele Danych GS1 czyli jak digitalizować dane produktowe

10:00 - 13:00 on-line 590 zł netto*

* cena dla uczestników systemu GS1.

Standardowa cena: 790 zł netto

O szkoleniu

Digitalizacja danych produktowych jest bardzo widocznym aspektem dzisiejszego handlu. Globalny Model Danych GS1 pomaga lepiej wykorzystać wiedzę o produkcie i zapewnić spójne doświadczenia dostawcom i kupującym, niezależnie od kanału, z którego korzystają. Nasze szkolenie powinni odbyć dostawcy związani z prawidłową wymianą informacji produktowych z odbiorcami.

Program szkolenia

 1. GS1 globalnie i lokalnie
 2. Globalne Modele Danych
 3. Polski Model Danych Produktowych; wymiarowanie produktu
 4. Jakość danych produktowych
 5. Obsługa danych
 6. GDSN –Globalna Sieć Synchronizacji Danych, wdrożenie
 7. Usługi GS1 Polska: Moje GS1; Verified by GS1; e- produkty
 8. Panel dyskusyjny i podsumowanie szkolenia

Zapisz się

Prowadzący

Dr inż. Krzysztof Muszyński

Data Quality Project Manager w Ł-PIT (Łukasiewicz-Poznański Instytut Technologiczny) Ekspert dziedzinowy Ł-PIT (Łukasiewicz-Poznański Instytut Technologiczny) oraz partner merytoryczny GS1 Polska w zakresie procesów wymiany informacji produktowych. Od lat moderuje pracami polskiej Grupy Roboczej GDSN - (grupa skupia największe sieci handlowe i producentów branży FMCG), która obecnie wdraża Globalne Modele Danych na rodzimym rynku. Jest autorem wielu publikacji nt. nowoczesnych metod synchronizacji, jakości oraz modeli danych produktowych.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Dzięki tej platformie Trener na bieżąco komunikuje się uczestnikami szkolenia, za pośrednictwem czatów, wideokonferencji i rozmów, a także udostępnia materiały dydaktyczne. Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo w danych szkoleniu, otrzymacie Państwo zaproszenie mailem z linkiem do szkolenia. W sprawie płatności za szkolenia/proform i faktur prosimy o kontakt z naszym ekspertem.

Nasz ekspert

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

  Zapisz się na szkolenie

  Uczestnicy

  Deklaracje

  Pamiętaj, że tę zgodę możesz wycofać pisząc na adres e-mail rodo@gs1pl.org Jednak wtedy nie będziesz mieć z nami kontaktu i nie dowiesz się o projektach, które potencjalnie mogą przynieść Ci korzyści.

  Dane zgłaszającego

  Uwagi

  Deklaracje

  Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

  Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.