Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

W listopadzie 2023 r. platforma GEPIR została zamknięta i zastąpiona przez system o znacznie rozbudowanej funkcjonalności.

Dziękujemy za korzystanie z GEPIRA i zapraszamy na nasze dwie strony – lokalną, administrowaną przez GS1 Polska – eProdukty – jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o numerze GTIN (kodzie EAN) lub na naszą globalną stronę – jeżeli interesują Cię inne identyfikatory GS1.

Dlaczego to zrobiliśmy?

Verified by GS1 dostarcza unikalnych, zaufanych i zweryfikowanych informacji o produkcie, firmie i lokalizacji dla partnerów biznesowych i instytucji rządowych. Od czasu jego uruchomienia kilka lat temu usługa Verified by GS1 rosła zarówno pod względem liczby identyfikatorów GS1 do wyszukiwania, jak i jakości danych w systemie.

Rozbudowana baza identyfikatorów GS1 zapewni lepsze doświadczenie użytkownika podczas wyszukiwania informacji o produkcie, lokalizacji i firmie, oferując świeższe i bardziej kompleksowe dane niż dostępne w systemie GEPIR.

Data dodania: 30 listopada 2023

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.