Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Wracamy z drugą edycją kampanii #ZacznijOd590!

Wypromuj przedsiębiorstwo dzięki naszym kanałom komunikacyjnym!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Kampania #ZacznijOd590 polega na wsparciu polskich przedsiębiorstw w ich działalności.

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji kampanii #ZacznijOd590. Każdy Uczestnik Systemu GS1 może uzyskać bezpłatną promocję w:

  • social mediach GS1 Polska (Facebook, LinkedIn, Instagram),
  • w newsletterach GS1 Polska,
  • na stronie internetowej GS1 Polska.

Warunek jest jeden – dodaj zdjęcia produktów do MojeGS1 za pomocą aplikacji PictureIt! na smartfony!

Po dodaniu zdjęcia do PictureIt! wypełnij formularz i prześlij nam opis swojej firmy oraz dodaj zdjęcia produktów oraz logo. Resztę zostaw nam!

Wypełnij formularz

Co to jest Picture It!?

GS1 Picture It! to aplikacja dla producentów lub właścicieli marek, która umożliwia łatwe wykonywanie zdjęć produktów oraz ich obróbkę. Wśród funkcji tej aplikacji można wyróżnić usuwanie tła produktu, jeśli jest niejednorodne, możliwość kadrowania lub wypośrodkowania zdjęcia. Aplikacja również sprawdza warunki oświetlenia, w jakich wykonywane jest zdjęcie oraz kontrast. Gdy te parametry są niewłaściwe, pojawia się odpowiedni komunikat.

Obowiązkowe jest wykonanie najpierw zdjęcia kodu kreskowego na produkcie, a następnie zdjęcia frontu produktu lub jego opakowania. Wykonane zdjęcia, po ewentualnej obróbce, można w prosty sposób przesłać do platformy MojeGS1.

Jak dodać zdjęcie przez Picture It!?

 

Informacje o tym, jak pobrać aplikację na telefon i ją aktywować, dostępne są dla zalogowanych użytkowników platformy MojeGS1, po wybraniu kolejno w menu:

Rejestr numerów -> Rejestr produktów -> Moje produkty -> Importuj -> Zdjęcia produktów z Picture It! -> Importuj -> Zarejestruj urządzenie.

Przedsiębiorstwa, które dołączyły do akcji #ZacznijOd590

„Avicenna Oil jest jednym z pionierów popularyzacji aromaterapii w Polsce. Firma została założona w 1991 roku we Wrocławiu. Przez te lata, aż do dziś aktywnie działa na polskim rynku kosmetycznym i farmaceutycznym w dziedzinie olejków eterycznych oraz substancji zapachowych. Firma składa się z dwóch działów biznesowych: Avicenna Oil Pharmset i Avicenna Oil Natural Beauty. Celem pierwszego z nich jest zaopatrywanie w surowce przemysłu farmaceutycznego oraz kosmetycznego, natomiast celem drugiego działu jest produkcja olejków eterycznych służących do aromaterapii.”

Poznaj firmę

Data dodania: 1 grudnia 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.