Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Spotkanie: Cyfrowy Paszport Produktowy – klucz do zrównoważonej przyszłości

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie pt. „Cyfrowym Paszport Produktowy – klucz do zrównoważonej przyszłości„, które odbędzie się 4 czerwca w siedzibie Fundacji GS1 Polska, przy ul. Baraniaka 88B, budynek C w Poznaniu. Spotkanie stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju oraz roli, jaką odgrywa Cyfrowy Paszport Produktowy w tworzeniu bardziej ekologicznej i odpowiedzialnej gospodarki.

Jednym z prelegentów tego wydarzenia będzie Minister Krzysztof Hetman, który w Ministerstwie Rozwoju i Technologii odpowiada za cyfryzację – kluczowy obszar w strategii GS1.

W gronie ekspertów pojawią się również: Agnieszka Oleksyn-Wajda, dr Marta Szymborska oraz Dariusz Garbiec.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Podczas spotkania nasi eksperci, przedstawią najnowsze osiągnięcia i innowacje w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Omówimy m.in.:

📣 rolę paszportu produktowego w identyfikacji i śledzeniu pochodzenia produktów
📣 innowacyjne rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój w różnych sektorach gospodarki
📣 przyszłe kierunki rozwoju i wyzwania związane z implementacją zrównoważonych praktyk
📣 zainaugurujemy prace Okrągłego Stołu ds. Mody

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez formularz.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, zapewniamy transmisję online. Link do transmisji zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom na adres e-mail.

Agenda oraz formularz rejestracyjny znajduje się w poniższym linku.

 

Zarejestruj się na spotkanie

Data dodania: 31 maja 2024

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.