Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Zbliżająca się, dziewiąta już edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 7–9 listopada 2022r. w EXPO XXI Warszawa.

Tradycyjnie na jesień, cała branża TSL będzie miała możliwość wymiany poglądów i doświadczeń, integracji i co najważniejsze, nawiązania nowych biznesowych relacji na najważniejszym w Polsce wydarzeniu branżowym.

Co Cię czeka na targach?

Przede wszystkim przegląd najwyższej jakości usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji i kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Dodatkowo zaprezentowane zostaną kompleksowe rozwiązania generujące oszczędności w firmie, ułatwiające zarządzanie ładunkiem, flotą pojazdów, paliwem czy czasem pracy kierowców.

UWAGA, NOWOŚĆ!

W tym roku na gości targowych czekać będzie salon Truck&Trailer – zupełnie nowa, dodatkowa hala targowa dedykowana ekspozycji pojazdów, ciągników siodłowych, naczep, nowości związanych z eksploatacją i zarządzaniem flotą pojazdów.

Zgodnie ze wstępnymi szacunkami organizatorów, IX edycja targów TransLogistica Poland zapowiada się rekordowo: 3 hale targowe, 300 wystawców i nawet 10 000 uczestników z Polski, Europy
i świata! Wśród wystawców spotkać będzie można wiodące, światowe marki logistyczne, m.in.:

 • Geodis,
 • Asstra Associated,
 • Dachser,
 • DSV,
 • Ewals Cargo,
 • Geis,
 • Hegelmann,
 • LKW Walter,
 • Mainfreight,
 • Raben,
 • DB Schenker,
 • Arcese,
 • Gebruder Weiss,
 • Gruber Logistics oraz wiele, wiele innych.

Po raz pierwszy w historii targów TransLogistica Poland swoją ofertę zaprezentuje Port Szczecin-Świnoujście. Nie zabraknie także przedstawicieli Portu Gdańsk, oraz portu Gdynia, który świętuje
w tym roku 100-lecie istnienia i z tej okazji zapowiada liczne atrakcje na swoim stoisku.

Pełna lista wystawców dostępna jest tutaj.

Rejestracja odwiedzających otwarta – nie czekaj na ostatni moment, zarejestruj się już dziś!

Dla wszystkich osób, którzy reprezentują firmy produkcyjne, dystrybucyjne, sieci handlowe, lub zawodowo zajmują się logistyką, łańcuchem dostaw, transportem czy spedycją – wejście jest bezpłatne. Ze względu na duże zainteresowanie targami, organizatorzy zachęcają do rejestracji online już teraz (najpóźniej do 6 listopada 2022). Uwaga, po tym terminie rejestracja odwiedzających zostanie zamknięta i nie będzie możliwości zapisania się na tegoroczne targi.

Rejestracja online dostępna tutaj.

Targi Pracy oraz Plebiscyt Przyjazny Pracodawca TSL

Jak co roku, istotnym wydarzeniem towarzyszącym, które odbywa się równolegle, jest IV edycja targów pracy – TransLogistica Jobs, które dedykowane są wyłącznie branży TSL. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy
i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej właśnie branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Wydarzeniem towarzyszącym będzie także rozstrzygnięcie 7 edycji Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL. Udział firm w Plebiscycie można zgłaszać do 15 października – więcej szczegółów na stronie Plebiscytu.

Udział w targach zapewni rozwój Tobie i Twojej firmie, wykorzystaj ten czas, zarejestruj się i rób biznes podczas TransLogistica Poland:

 

Zarejestruj się!

7–9 listopada 2022 r., EXPO XXI Warszawa – targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!

Więcej informacji na stronie: https://translogistica.pl/

 

 

Data dodania: 13 października 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.