Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Pstryk, i sprzedajesz! Nowa aplikacja dla e-commerce od GS1

Przejdź do GS1 Picture It!

GS1 Picture It! to aplikacja dla właścicieli marek, która umożliwia łatwą obróbkę i edycję zdjęć produktowych. Potwierdzanie autentyczności produktu teraz możliwe w kilku prostych krokach.

Towary podrobione to codzienność na marketplace’ach. Badanie Santander Consumer Banku „Bezpieczni na e-zakupach 2022” pokazało, że podczas zakupów w sieci 9 proc. respondentów trafiło na fałszywy e-sklep. Aby zapewnić użytkowników, że produkt jest autentyczny, producenci dodają zdjęcie do opisu produktu. Teraz mogą to robić za pomocą łatwej w użyciu aplikacji Picture It! od GS1 Polska.

Dodawanie zdjęcia produktowego w przerwie na kawę

GS1 Polska, organizacja zarządzająca kodami kreskowymi w Polsce, udostępniła aplikację Picture It!. To rozwiązanie szczególnie przydatne dla użytkowników GS1 działających w branży e-commerce. Aplikacja pozwala łatwo usunąć tło oraz przyciąć i edytować zdjęcia produktowe, przez co usprawnia ich dodawanie do globalnej bazy danych o produktach prowadzonej przez GS1.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Po jej zainstalowaniu użytkownik, który zaloguje się na platformę MojeGS1 uzyska kod QR, za pomocą którego będzie mógł ją aktywować. MojeGS1 jest platformą z rodziny cyfrowych rozwiązań wspierających właścicieli marek. Służy ona do aktywowania numerów GTIN i przesyłania obowiązkowych informacji, takich jak nazwa marki, opis produktu, globalna klasyfikacja produktów (GPC) i rynek docelowy do bazy danych GS1, a także na potrzeby usługi Verified by GS1.

Aplikacja Picture It! nie przechowuje żadnych danych osobowych.

Aplikację GS1 Picture It! rozwija GS1 in Europe, która łączy liderów branży, rząd, organy regulacyjne, środowisko akademickie i stowarzyszenia. Jej celem jest opracowanie wystandaryzowanych rozwiązań, które usprawniają wymianę danych.

Kliknij i dowiedz się więcej

O GS1 Polska

GS1 Polska – zarządza Systemem GS1 w Polsce. Jako jedyna upoważniona instytucja przyjmuje firmy i organizacje z Polski i UE do Systemu GS1 i nadaje im uprawnienia do stosowania kodów kreskowych GS1. Wspiera uczestników systemu w efektywnym wdrażaniu standardów GS1, stanowiących zbiór wielobranżowych rozwiązań i narzędzi identyfikacyjnych oraz komunikacyjnych. Opracowuje rozwiązania krajowe oraz bierze aktywny udział w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań.

Data dodania: 12 lipca 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.