Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Poznaj liderów transformacji cyfrowej – dołącz do konferencji Kod Innowacji

Zarejestruj się

Do 9 października 2022 roku można było zgłosić projekt wyeliminowania papierowej dokumentacji w firmie. Najlepsze wdrożenia otrzymają nagrodę Kod Innowacji już 3 listopada 2022 roku, podczas czwartej edycji konferencji Kod Innowacji, organizowanej przez GS1 Polska.

Nagrodę Kod Innowacji jury, składające się z branżowych ekspertów, przyzna w dwóch kategoriach: małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy. Internauci zdecydują komu w udziale przypadnie Nagroda Publiczności. W poprzednich edycjach wśród laureatów znaleźli się m.in.: Allegro, Bio Market, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry czy Decathlon Polska.

Kod Innowacji to konferencja organizowana od 2018 roku przez GS1 Polska.

Wydarzenie jest okazją do zainspirowania się cyfrowymi rozwiązaniami, które budują przewagę konkurencyjną. Podczas tegorocznej edycji, poświęconej modelowi Paperless i rozwiązaniom eliminującym papierową dokumentację, o doświadczeniach i korzyściach opowiedzą przedstawiciele Jeronimo Martins Polska, Fresh Logistics i Lactalis.

W eksperckiej debacie o digitalizacji weźmie udział Tomasz Sączek z IPP Polska, Jadwiga Żurek z Arvato, Adam Sobolewski z Opontia, Damian Kołata z Cushman &Walkefield i Adam Majchrzak z Savillis Polska.

Podczas wydarzenia będzie miała miejsce również premiera raportu na temat możliwości wdrożenia eCMR na gruncie polskim, opracowanego przez Polski Instytut Transportu Drogowego.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym, transmitowana przy współpracy z ICAN Institute, i jest bezpłatna.

Uczestnicy mogą rejestrować się na stronie wydarzenia: Kod Innowacji – Platforma GS1.

Kliknij i zarejestruj się

O GS1 Polska

GS1 Polska – zarządza Systemem GS1 w Polsce. Jako jedyna upoważniona instytucja przyjmuje firmy i organizacje z Polski i UE do Systemu GS1 i nadaje im uprawnienia do stosowania kodów kreskowych GS1. Wspiera uczestników systemu w efektywnym wdrażaniu standardów GS1, stanowiących zbiór wielobranżowych rozwiązań i narzędzi identyfikacyjnych oraz komunikacyjnych. Opracowuje rozwiązania krajowe oraz bierze aktywny udział w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań.

Data dodania: 14 października 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.