Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

GS1 nagrodzi firmy za wdrożenia w duchu paperless

Dowiedz się więcej

Startuje czwarta edycja konkursu Kod Innowacji GS1 Polska. W tym roku jury weźmie pod lupę wdrożenia eliminujące wymianę papierowych dokumentów w firmie.

– Naszym celem jest upowszechnianie standardów GS1 w całym łańcuchu wartości. Nie uda się to jednak bez zaangażowania zarówno producentów, jak i sieci handlowych oraz operatorów logistycznych. W tegorocznej edycji konkursu chcemy promować tych uczestników łańcucha dostaw, którzy są odważnymi pionierami we wdrażaniu elektronicznych dokumentów – komentuje Marta Szymborska, Menedżer ds. Komunikacji, PR i ESG w GS1 Polska.

Więcej o edycji 2022

Prestiżowa nagroda konkursu Kod Innowacji przyznawana jest od 2018 roku firmom lub instytucjom, które skutecznie wdrożyły globalne standardy GS1. Wyjątkowo w tej edycji konkursu, można zgłosić wdrożenia, które nie są oparte na standardach GS1, jednak ich użycie będzie dodatkowym atutem podczas posiedzenia Jury. Nagrody w dwóch kategoriach (MŚP oraz duże przedsiębiorstwa) przyznaje niezależne jury, a przyznaniu nagrody publiczności decyduje społeczność online.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Forbes, TSL Biznes, Nowoczesny Magazyn, Logistyka a Jakość, Logistics Manager, Logistyka, Pracujwlogistyce.pl, Top Logistyk.

Udział w konkursie można wziąć rejestrując, do 9 października 2022 .r, wdrożenie na stronie.

Więcej o idei konkursu na stronie.

Zgłoś wdrożenie

O GS1 Polska

GS1 Polska – zarządza Systemem GS1 w Polsce. Jako jedyna upoważniona instytucja przyjmuje firmy i organizacje z Polski i UE do Systemu GS1 i nadaje im uprawnienia do stosowania kodów kreskowych GS1. Wspiera uczestników systemu w efektywnym wdrażaniu standardów GS1, stanowiących zbiór wielobranżowych rozwiązań i narzędzi identyfikacyjnych oraz komunikacyjnych. Opracowuje rozwiązania krajowe oraz bierze aktywny udział w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań.

Data dodania: 5 września 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.