Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Czy wiesz, że w ciągu ostatnich 5 lat transport stał się największym źródłem emisji CO2 w Stanach Zjednoczonych, przewyższając emisję energii elektrycznej po raz pierwszy od 1978 roku?

Dołącz do nas na Global Supply Chain Sustainability Summit FourKites, gdzie umysły z całego sektora prywatnego – od marek z listy Fortune 500 po organizacje non-profit – zanurzą się głęboko w innowacyjne sposoby współpracy spedytorów i przewoźników w celu zbudowania bardziej ekologicznego łańcucha dostaw i operacji logistycznych.

Przygotuj się na całkowicie wyjątkowe wirtualne doświadczenie konferencyjne, z pełnym akcji programem ponad 20 niesamowitych prelegentów, w tym Bayer, Hoyer, Den Hartogh Logistics, Sony, Sennder, DHL i wielu innych.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.:

  • nasza prelegentka Franceska Poggiali – Chief Public Policy Officer Europe GS1
  • Florian Schwarz, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju Rozwiązań dla klientów i innowacji, DHL
  • Eva Bennis, dyrektor ds. odpowiedzialnych zakupów w Volvo Group
  • Donal Daly, autor i założyciel FuturePlanet
  • Ferry Bakker, wiceprezes korporacyjny ds. międzynarodowych operacji zaopatrzeniowych LHC w firmie Henkel
  • Dr Nick Vyas, założyciel i dyrektor wykonawczy Randall R. Kendrick Global Supply Chain Institute w USC

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Za każdego rejestrującego się za pośrednictwem One Tree Planted, organizacji non-profit zaangażowanej w globalne ponowne zalesianie, posadzimy drzewo. Za pomocą jednego kliknięcia możesz wywrzeć trwały, pozytywny wpływ na świat!

Zarejestruj się teraz

Data dodania: 1 marca 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.