Dwie hale targowe to więcej możliwości i nowości…
Po pandemicznym spowolnieniu organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja odbędzie się ponownie w dwóch halach wystawienniczych, co stwarza więcej możliwości dla większej liczby wystawców i odwiedzających. Nowością mają być m.in. poszerzenie tematyki targów o zagadnienia związane z tzw. logistyką „ostatniej mili”, elektromobilnością w branży TSL oraz ekspozycją nowości flotowych, ciągników siodłowych i naczep. Entuzjazmu związanego z tegoroczną edycją nie kryje przedstawiciel targów: „Zainteresowanie targami jest aktualnie bardzo duże. Właściwie nie ma tygodnia, żeby do grona wystawców nie dołączało od kilku do nawet kilkunastu polskich i zagranicznych firm. Aby zapewnić sobie dogodną lokalizację na planie hali i w pełni wykorzystać potencjał biznesowy jaki niesie za sobą udział w targach, zachęcamy do rezerwacji stoiska jeszcze przed rozpoczęciem sezonu urlopowego.” – dodaje Paweł Konowałek.
Nie zabraknie także stałych elementów imprezy takich jak Targi Pracy TSL TransLogistica Jobs, czy siódma już edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL. Całość uzupełnić ma bogaty program konferencji i paneli dyskusyjnych, poświęconych licznym zagadnieniom i problemom, z którymi zmaga się branża.
Swój udział w targach potwierdziły już m.in. tacy operatorzy logistyczni jak Raben, Asstra, Geis, Pekaes, Eurogate, Bring, Hupac Intermodal, Fercam czy DLS, przedstawiciele sektora morskiego, m.in. Stena Line, P&O Ferries, Tallink, Finnlines, porty Gdynia, Gdańsk, Hanko oraz liczni producenci i dystrybutorzy taboru transportowego, telematyki, kart paliwowych i systemów.