Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Znakowanie produktów i lokalizacji zgodnie ze standardami GS1

10:00 - 14:30 On-line 690 zł netto*

* cena dla uczestników systemu GS1.

Standardowa cena: 890 zł netto

O szkoleniu

Szkolenie podstawowe, wprowadzające w tematykę kodów kreskowych i wymagań rynku. Obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad ich wdrożenia w firmie. Szkolenie obejmuje również korzystanie z platformy MojeGS1.

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób:

  odpowiedzialnych w firmach za wdrażanie nowych produktów, pracowników działu logistyki i magazynowania zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat oznaczania produktów kodami kreskowymi zgodnie z normami ISO i Specyfikacji Ogólnych GS1

Program szkolenia

 1. GS1 na świecie i w Polsce (informacje wprowadzające)
 2. Standardy Systemu GS1 (GTIN, GLN, SSCC)
 3. Identyfikacja jednostek handlowych detalicznych
 4. Identyfikacja opakowań zbiorczych
 5. Dobór odpowiedniej symboliki
 6. Platforma Moje GS1 prowadzenie Patrycja Urbanowicz
 7. Zasady zarządzania numerami GTIN
 8. Jak unikać błędów w kodowaniu
 9. Panel dyskusyjny

Zapisz się

Prowadząca

Magdalena Fertsch-Ślęk

Starsza Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1. W 2008 roku rozpoczęła swoją przygodę ze standardami. Aktualnie zajmuje się wspieraniem firm we wdrażaniu i wykorzystywaniu standardów oraz prowadzi webinary/szkolenia z zakresu stosowania standardów GS1, technologii AIDC (gromadzenia i identyfikacji danych) oraz prawidłowego znakowania produktów, doboru symbolik i sposobu numeracji.

Prowadząca

Patrycja Urbanowicz

Starsza specjalistka w GS1 Polska Od lat zajmuje się Data Quality oraz wsparciem i obsługą Uczestników. Prowadząca pierwszego w Polsce projektu Globalnej Synchronizacji Danych (GDSN) mającego na celu wyeliminowanie kart produktowych i zastąpienie ich elektroniczną wymianą danych opartą na globalnych standardach GS1. Współtwórca platformy MojeGS1 – służącej między innymi do efektywnego zarządzania numerami GTIN. Wiedzą i doświadczeniem wspiera największe sieci handlowe i firmy w zakresie jakości danych produktowych.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Dzięki tej platformie Trener na bieżąco komunikuje się uczestnikami szkolenia, za pośrednictwem czatów, wideokonferencji i rozmów, a także udostępnia materiały dydaktyczne. Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo w danych szkoleniu, otrzymacie Państwo zaproszenie mailem z linkiem do szkolenia. W sprawie płatności za szkolenia/ proform i faktur prosimy o kontakt.

Nasz ekspert

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

  Zapisz się na szkolenie

  Uczestnicy

  Deklaracje

  Pamiętaj, że tę zgodę możesz wycofać pisząc na adres e-mail rodo@gs1pl.org Jednak wtedy nie będziesz mieć z nami kontaktu i nie dowiesz się o projektach, które potencjalnie mogą przynieść Ci korzyści.

  Dane zgłaszającego

  Uwagi

  Deklaracje

  Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

  Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.