Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Serdecznie zapraszamy podmioty lecznicze, wdrażające lub planujące usprawniać procesy dystrybucji produktów medycznych za pomocą skanowania kodów kreskowych i dokumentów elektronicznych do udziału w spotkaniu: Grupy Roboczej Ochrona Zdrowia GS1 Polska.

Spotkanie odbędzie się 30 marca br. w formule on-line i potrwa od 10:00 do 12:30.

Podczas spotkania omówione zostaną m.in. rekomendacje w zakresie standaryzacji zarządzania procesem przepływu produktów leczniczych, wyrobów medycznych i innych produktów medycznych w szpitalach uzgodnione w ramach Rady ds. Interoperacyjności działającej w ramach Centrum e-Zdrowia. Z rekomendacjami można zapoznać się przed spotkaniem: https://ezdrowie.gov.pl/49?modId=49183

Rekomendacje powstały z udziałem przedstawicieli firm IT i szpitali, a bazują na efektach wieloletniej współpracy z przedstawicielami branży, realizowanej przez Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny i GS1 Polska.

Spotkanie poprowadzą: Anna Gawrońska (Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny) oraz Roman Radomski (Polskie Stowarzyszenie HL7).

Serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić formularz:

Wypełnij formularz i zapisz się

Data dodania: 10 marca 2022

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.