Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

Azimuthe Sp. z o.o.

Azimuthe Sp. z o.o.

O dostawcy

Azimuthe Sp. z o.o. to młody, innowacyjny startup zajmujący się tworzeniem kontentu produktowego dla producentów, dystrybutorów, branży retail oraz eCommerce, agencji reklamowych, a także producentów aplikacji mobilnych.

Nowoczesna i rozbudowana usługa w modelu SaaS, zaawansowany autorski system zarządzania taksonomią modelu bazy danych, tłumaczenia na języki obce, zgodność z wymaganiami różnych rynków, tworzenie kontentu wizualnego, wdrożone autorskie mechanizmy Sztucznej Inteligencji oraz Machine Learning, automatyczna kontrola danych, elastyczna integracja, to wszystko pozwala modelować usługę w sposób innowacyjny i zgodny z obowiązującymi potrzebami rynku.

Tworzenie standaryzowanych baz produktowych, generowanie karty produktu i tworzenie rich contentu w różnych wariantach językowych i rynkowych, projektowanie marek od idei przez gotowe opakowanie po szerokie spektrum danych produktowych, to obszary specjalizacji naszego zespołu.

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Roksana Najdek

Numer telefonu do firmy
609 116 682

Adres e-mail
roksana.najdek@azimuthe.com

Adres WWW
https://azimuthe.com

Zeskanuj wizytówkę

QR

Wskazówki dojazdu

ul. Kijowska 44 85 - 705, Bydgoszcz

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych