Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

Avery Dennison

Avery Dennison

O dostawcy

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) jest globalną spółką z branży materiałowej specjalizującą się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy materiałów etykietowych i funkcjonalnych.

Produkty i rozwiązania spółki, które wykorzystywane są niemal w każdej branży, to między innymi materiały samoprzylepne do etykietowania i zastosowań graficznych; taśmy i inne rozwiązania z zakresu klejenia stosowane w przemyśle, medycynie i handlu; metki, etykiety i zdobienia odzieży; rozwiązania z zakresu identyfikacji radiowej (RFID) wykorzystywane w sprzedaży detalicznej odzieży i na innych rynkach.

Nasze rozwiązania dotyczące identyfikacji tworzą środowisko łączące w sobie aspekty fizyczne i cyfrowe, umożliwiając tym samym lepszy wgląd w łańcuch dostaw i jego większą transparentność przy jednoczesnej poprawie tempa i precyzji, co pozwala spełnić oczekiwania klientów i obniżyć koszty eksploatacji.

Spółka zatrudnia około 36 000 pracowników w ponad 50 krajach. W 2021 roku odnotowano sprzedaż na poziomie 8,4 miliarda dolarów. Więcej informacji znajduje się pod adresem www.averydennison.com.

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Julia Mykovet

Numer telefonu do firmy
+48 532 346 845

Adres e-mail
julia.mykovet@eu.averydennison.com

Adres WWW
https://www.averydennison.com/en/home.html

Zeskanuj wizytówkę

QR

Wskazówki dojazdu

Moszna Parcela 29 05-840 Brwinów, Poland

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych