Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Powrót do listy dostawców

A2 Customer Care sp. z o.o.

A2 Customer Care sp. z o.o.

O dostawcy

A2 Customer Care sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej Atende S.A., jednej z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce od 2012 roku notowanej na GPW.

Jesteśmy wiodącą Polską firmą realizującą kompleksowe projekty doradcze i doradczo–wdrożeniowe w zakresie usług i produktów SAP. Specjalizujemy się w rozwiązaniach SAP dla sektora elektroenergetycznego i przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Realizowaliśmy i realizujemy największe projekty wdrożeniowe i migracyjne w Polsce w oparciu o rozwiązania branżowe SAP tj. SAP for Utilities, CRM for Utilities, S/4HANA.

Dla przedsiębiorstw elektroenergetycznych z grupy MŚP przygotowaliśmy dedykowane rozwiązania, tzw. prekonfigurowane, wykonane w oparciu o produkty SAP, a dostarczane w chmurze obliczeniowej. Rozwiązania dostarczane są w modelu abonamentowym i uwzględniają najnowsze potrzeby rynku w zakresie rozliczeń, obsługi klienta, wymiany danych na rynku zderegulowanym i zarządzania majątkiem sieciowym.

Wspólnie z Atende jesteśmy partnerami wszystkich wiodących dostawców chmury obliczeniowej w Polsce tj. Google, AWS, Microsoft, OChK.

Ponadto naszym klientom obecnym i przyszłym mamy możliwość oferowania chmury prywatnej, zlokalizowanej w ośrodkach obliczeniowych Atende S.A.

Łącząc nasze wyjątkowe kompetencje z kompetencjami integratorskimi spółki „matki”, wykorzystując model cyfrowej transformacji SAP RISE dostarczamy naszym klientom projekty migracji rozwiązań SAP do chmury obliczeniowej każdej wielkości i dowolnej złożoności.

Specjalizujemy się również w dostarczaniu rozwiązań elektronicznej wymiany danych (EDI) dla zderegulowanych rynków gazu i energii w standardzie EDIFACT i ebIX. W szczególności jesteśmy współtwórcą tzw. komunikacji rynkowej pomiędzy uczestnikami Rynku Gazu opartej o standard EDIFACT i GS1 w Polsce.

Od 2018 roku rozwijamy autorski produkt eCars dedykowany dla przedsiębiorstw zarządzających i świadczących usługi ładowania pojazdów elektrycznych.

eCARS umożliwia zarządzanie stacjami ładowania i rozliczanie usługi lądowania w każdym obecnie znanym modelu rynkowym stosowanym na rynku EU. Z rozwiązania eCARS korzystają obecnie podmioty samorządowe, przedsiębiorstwa publiczne, operatorzy stacji benzynowych, hotele i klienci indywidulani. Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy w rozwiązaniu model zakupu energii elektrycznej oparty na produktach i produktach powiązanych, a także rozliczeń transakcji zakupu z wykorzystaniem Blockchain.

Standard GS1 wykorzystujemy obecnie we wszystkich projektach wymiany informacji elektronicznej pomiędzy uczestnikami Rynku Energii i Gazu z wykorzystaniem EDIFACT, EDIG@S, ebIX.

Zaimplementowaliśmy standard w SAP for Utilities (IDE – Intercompany Data Exchange, MPM – Market Process Managemen), a także w SAP ECC w zakresie zarządzania cyklem życia urządzenia (licznika) i zarządzania majątkiem sieciowym.

Oprócz tego standard GS1 wykorzystujemy w identyfikacji punktów wyjścia stacji ładowania w eCARS oraz PPE klientów korzystających z modelu doliczania zakupionej energii elektrycznej do faktury za zakup energii elektrycznej.

Informacje kontaktowe:

Osoba kontaktowa
Krzysztof Biezmienow

Numer telefonu do firmy
+ 48 71 333 6913

Adres e-mail
biuro@a2cc.eu

Adres WWW
https://www.a2cc.eu/

Zeskanuj wizytówkę lub kliknij, aby ją pobrać

QR

Wskazówki dojazdu

ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, Wrocław

Program Partnerski Dostawców Rozwiązań

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm zarejestrowanym w GS1 Polska, które poszukują rozwiązań opartych na standardach GS1, uruchomiliśmy Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań.

Dowiedz się więcej o Programie na tej stronie.

Nasz ekspert

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych