Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

ORDER TO CASH, czyli efektywne zarządzanie zamówieniami

Wkrótce On-line 590 zł netto*

* cena dla uczestników systemu GS1.

Standardowa cena: 790 zł netto

O szkoleniu

O2C jest propozycją wykorzystania standardów GS1 w celu usprawnienia procesów logistycznych zachodzących w łańcuchach dostaw – od zamówienia do zapłaty, przy wyeliminowaniu tradycyjnych dokumentów papierowych Uczestnicy szkolenia dowiedzą się o korzyściach tego rozwiązania.

Program szkolenia

  1. Czym jest ORDER TO CASH?
  2. Elementy składowe O2C: EDI i etykieta logistyczna
  3. Czym jest elektroniczna wymiana danych?
  4. Etykieta logistyczna GS1
  5. Proces zamówienia – pytania i problemy
  6. Order 2 Cash w EDI– krok po kroku
  7. Porównanie tradycyjnego procesu zamówienia z opartym na Order 2 Cash
  8. Analiza zawartości informacyjnej komunikatów O2C
  9. Panel dyskusyjny, podsumowanie szkolenia

Prowadzący

Dariusz Jadczak

Menedżer ds. retail Od prawie 18 lat związany z branżą FMCG. Z sukcesami wdrażał i zarządzał procesami zakupowymi we wszystkich kategoriach produktowych zarówno na rynku dystrybucyjnym jak i detalicznym. W kontaktach biznesowych zorientowany na nawiązywanie i budowanie relacji długoterminowych, stosujący umiejętności analityczne i organizacyjne, zawsze profesjonalny.

Prowadzący

Tadeusz Rudnicki

Główny specjalista Centrum Elektronicznej Gospodarki w Poznańskim Instytucie Technologicznym Zajmuje się metodami elektronicznej współpracy przedsiębiorstw w relacjach B2B oraz B2G. Obecnie jego głównym zadaniem jest wdrażanie platformy elektronicznego fakturowania w dostawach publicznych (PeF) oraz działania wdrożeniowe procesu e-fakturowania w dwóch dużych instytucjach publicznych w ramach projektu CEF e-Invoicing. Jest uczestnikiem zespołu wsparcia działań OpenPeppol w Polsce.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Dzięki tej platformie Trener na bieżąco komunikuje się uczestnikami szkolenia, za pośrednictwem czatów, wideokonferencji i rozmów, a także udostępnia materiały dydaktyczne. Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo w danych szkoleniu, otrzymacie Państwo zaproszenie mailem z linkiem do szkolenia. W sprawie płatności za szkolenia/proform i faktur prosimy o kontakt z naszym ekspertem.

Nasz ekspert

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.