Globalny Język Biznesu

Pobierz materiały od GS1 Polska!

e-CMR Czy jesteś gotowy?

Raport e-CMR „Czy jesteś gotowy?” to publikacja, stworzona przez GS1 Polska i Polski Instytut Transportu Drogowego, która jest próbą odpowiedzi na pytanie, w jakim stopniu polskie firmy są gotowe na wdrożenie elektronicznego listu przewozowego e-CMR.

Cross-border e-commerce Standardy GS1 w logistyce transgranicznej

Zmiany, jakie dokonały się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, pokazują, że handel elektroniczny okazuje się bardzo istotnym kanałem sprzedaży w sytuacjach kryzysowych, takich jak pandemia COVID-19. W GS1 Polska obserwujemy bardzo duże zainteresowanie naszych klientów kanałem online. Uczestnicy Systemu GS1 budują własne sklepy internetowe czy sprzedają na internetowych platformach handlowych. Starają się też wyjść ze swoją ofertą poza granice naszego kraju. Z myślą o naszych Uczestnikach Systemu przygotowaliśmy ten raport.

Standardy GS1 w branży TSL

Wykorzystanie standardów GS1 w transporcie i logistyce to przede wszystkim poprawa efektywności i przejrzystości w łańcuchu dostaw. Dzięki standardowym rozwiązaniom, firmy z sektora TSL, mogą w łatwy sposób dzielić się informacjami, zautomatyzować ich odbiór oraz w pełni zintegrować się ze swoimi kontrahentami. Poznaj nasze rozwiązania.

Fulfilment w e-commerce Wykorzystanie standardów GS1 w obszarze działalności operatorów fulfilment

Zaznacz, które materiały chcesz od nas otrzymać, wypełnij formularz, a my wyślemy je prosto na Twój adres e-mail!
    Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych i potwierdzasz, że zapoznałeś się z „Polityką prywatności”.