Globalny Język Biznesu

Pobierz materiały od GS1 Polska!

Standardy GS1 wspierają identyfikację wyrobów betonowych

Producent wielkogabarytowych elementów betonowych Matbet może zapobiec kosztownym pomyłkom na placu budowy i usprawnić zarządzanie produktami na terenie magazynu. Przetestowana koncepcja wdrożenia jednoznacznej identyfikacji GS1 w oparciu o kody 2D GS1 DataMatrix pozwala na redukcję błędów w kompletacji zamówień. Z kolei zastosowanie technologii RFID w oparciu o te same identyfikatory, pozwala dodatkowo znacząco skrócić proces wyszukiwania produktów na placu magazynowym o 85%. Dowiedz się więcej.

Biała Księga buildingSMART International i GS1

Digitalizacja budownictwa drogą do lepszej wymiany produktów, identyfikacji i przejrzystości.

Rosnące zapotrzebowanie na technologie cyfrowe i coraz większa zależność od nich zmieniają sposób, w jaki świat żyje i pracuje. Szybki postęp technologiczny i duża ilość generowanych danych stwarzają nowe możliwości współpracy między podmiotami z branży i umożliwiają powstawanie nowych systemów. Te zaś oferują większą dostępność, a co za tym idzie, możliwości biznesowe i korzyści dla wielu branż. Dowiedz się więcej.

Transforming Construction Building the foundation for greater efficiency and sustainability

Today’s construction industry is large, growing and significantly impacts the world’s natural resources. Construction-related spending accounts for 13 percent of the world’s Gross Domestic Product (GDP).1 The industry emits over one-third of greenhouse gasses and consumes
25 percent of the world’s water. Learn more.

Zaznacz, które materiały chcesz od nas otrzymać, wypełnij formularz, a my wyślemy je prosto na Twój adres e-mail!
    Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych i potwierdzasz, że zapoznałeś się z „Polityką prywatności”.