Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Jak skutecznie identyfikować i reklamować produkty w Internecie?

10:00 - 13:00 On-line

Standardowa cena: 390 zł netto

O szkoleniu

E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin. Strategicznie przemyślane działania marketingowe w celu pozyskania klientów, to wyzwania stojące przed każdą firmą świadczącą usługi lub prowadzące sprzedaż. Promowanie sklepu internetowego może być realizowane różnymi kanałami. Na naszym szkoleniu przedstawimy kilka pomysłów na zwiększenie popularności sklepu internetowego za pomocą standardów GS1. Szkolenie przygotowane wspólnie i prowadzone przez Magdalena Wałęsiak, eksperta z GS1 oraz firmę Traffic Trends, która zajmuje się pozycjonowaniem sklepów internetowych i prowadzeniem kampanii reklamowych. Zachęcamy do poznania realnych rozwiązań, które pomogą w prowadzeniu sklepu internetowego i sprzedaży towarów w kanale e-commerce.

Program szkolenia

 1. Trendy, liczby
 2. Standardy GS1 dla e-commerce Verified by GS1, e-produkty
 3. Numer GTIN - do czego mogę go wykorzystać?
 4. SEO a numer GTIN – kilka słów o praktycznym wykorzystaniu schema i GS1 SmartSearch
 5. Kampanie reklamowe promujące sprzedaż

Zapisz się

Prowadząca

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Menedżer ds. e-commerce Od 2017 r. związana z GS1 Polska, gdzie jest odpowiedzialna za wdrażanie standardów GS1 w internecie. Doświadczenie z branżą eCommerce zdobyła pracując w Grupie Allegro. Brała udział w wielu komercyjnych projektach internetowych, współpracowała przy tworzeniu i promocji nowej platformy handlowej przeznaczonej na rynek polski. Interesuje ją jednak nie tylko świat biznesu – ostatnio wspierała pracę fundacji zajmującej się rozwojem edukacji elektronicznej.

Formuła szkolenia i płatność

Szkolenia GS1 Polska odbywają się w formule online na platformie MS Teams. Dzięki tej platformie Trener na bieżąco komunikuje się uczestnikami szkolenia, za pośrednictwem czatów, wideokonferencji i rozmów, a także udostępnia materiały dydaktyczne. Po potwierdzeniu płatności za uczestnictwo w danych szkoleniu, otrzymacie Państwo zaproszenie mailem z linkiem do szkolenia. W sprawie płatności za szkolenia/proform i faktur prosimy o kontakt z naszym ekspertem.

Nasz ekspert

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty

  Zapisz się na szkolenie

  Uczestnicy

  Deklaracje

  Pamiętaj, że tę zgodę możesz wycofać pisząc na adres e-mail rodo@gs1pl.org Jednak wtedy nie będziesz mieć z nami kontaktu i nie dowiesz się o projektach, które potencjalnie mogą przynieść Ci korzyści.

  Dane zgłaszającego

  Uwagi

  Deklaracje

  Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

  Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.