Globalny Język Biznesu

Globalny Język Biznesu

Eksperci zewnętrzni z Sieci Badawczej Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego

Dzielimy się doświadczeniem globalnie

Głos ekspertów

Kod Eksperta to miejsce, w którym wiedza merytoryczna o standardach GS1 łączy się z praktyką. W ciągu roku wydajemy kilka numerów magazynu Kod Eksperta, w którym znajdują się artykuły, felietony, wywiady, case studies, recenzje, a wszystko to w rytmie panujących na rynku trendów. Zapraszamy do lektury.

Zmian, jakie zaszły w trakcie pandemii, spodziewano się w najbliższej dekadzie lub nawet dwóch, jednak efekt pandemii doprowadził w niektórych przypadkach do ponad dwudziestokrotnego przyspieszenia. Nie da się jednak zapobiegać ryzyku bez informacji o nim. Wykorzystanie Big Data może mieć znaczenie dla efektywnego zarządzania w sieci łańcuchów dostaw, pod warunkiem, że dostęp do danych mają wszyscy członkowie opartej na zaufaniu sieci partnerów.

Prof. Halina Brdulak

Zastosowanie technologii z zakresu automatycznej identyfikacji i EDI pomaga w logistyce uprościć proces obiegu dokumentów, skrócić czas dostawy i przyjęcia, zredukować liczbę pomyłek towarzyszących dostawie, zoptymalizować zapas, obniżyć koszty związane z drukiem i archiwizacją dokumentów oraz zadbać o ekologię. Jeżeli uczestnicy łańcucha dostaw potraktują projekt digitalizacji jako element strategii firmy, będzie to oznaczało również realny zysk.

Jarosław Gulowaty, Fresh Logistics

Bądź na bieżąco z informacjami o standardach GS1 np. kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o najnowszych wdrożeniach w branżach retail, e-commerce, ochrona zdrowia, przemysł, TSL, o webinariach, szkoleniach i konferencjach.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na Twój e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.