Głosowanie będzie przeprowadzone pomiędzy 26 lutego 2026 roku a 12 marca 2026 roku.
Prawo udziału w wyborach (prawo oddania głosu) mają wszyscy Uczestnicy Systemu GS1 w Polsce nie zalegający z płatnościami na rzecz GS1 Polska.
W celu zachowania równowagi pomiędzy przedstawicielami sektora produkcyjnego i handlowego w Radzie GS1 Polska, głosowanie odbywa się osobno na kandydatów reprezentujących sektor produkcyjny i kandydatów reprezentujących sektor handlowy (grupy
mandatowe).
Każdy uprawniony do udziału w wyborach Uczestnik Systemu GS1 w Polsce może oddać głos na 2 kandydatów w ramach każdej grupy mandatowej (w sumie 4 głosy).
Głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem platformy MojeGS1. W celu udziału w głosowaniu, Uczestnik będzie mógł zalogować się poprzez link, jaki zostanie w tym celu udostępniony na platformie MojeGS1.
UWAGA: Prosimy pamiętać, że logowanie w celu udziału w głosowaniu będzie możliwe tylko jeden raz. Jeżeli w trakcie głosowania nie zostaną wykorzystane wszystkie głosy przysługujące Uczestnikowi, ponowne zalogowanie się w celu oddania brakujących głosów nie będzie możliwe.